İçe Açılır Sineklik

  İçe Açılır Sineklik

  İçe açılır sineklik, kedi sinekliği olarak da bilinir. Kapılara ve menteşelere kolaylıkla uygulanabilen bu modeller, çeşitli renk seçenekleriyle dekorasyona da canlılık kazandırır. Öte yandan montajı kolay, temizlenmesi de oldukça basittir. Sürüngenlerin, haşerelerin, sineklerin ve diğer böceklerin evinize girmesini önleyen bu ürünler, kapıları ve pencereleri kapalı tutma ihtiyacını ortadan kaldırır. Evinizi bu gibi zararlılardan endişe etmeksizin istediğiniz zaman havalandırmanıza izin verir. Sizi, sevdiklerinizi ve evcil hayvanlarınızı haşerelerin getireceği mikroplardan muhafaza eder. Ayrıca sivrisineklerin sizi ısırmaları, vızıltılarıyla rahatsızlık vermeleri gibi problemlerden de korunursunuz. Çevre dostu bir mekanizma olarak işlev gören içe açılır sineklik çeşitleri kanserojen etkiye sahip zararlı kimyasal maddeler barındırmaz. Konforunuzu artıracak içe açılan sineklik modelleri, şık dokuma tülü ve farklı renk alternatifleriyle ev dekorasyonunuzu zenginleştirecektir.

  İçe Açılır Sineklik Nasıl Yapılır?
  İçe açılır sineklik profil kalınlıkları ince veya normal kesim olarak ayarlanabilir. Bunlar birinci sınıf alüminyum malzemeden üretilir. İnce kesim profiller genellikle 25 mm, normal kesim profiller ise 40 mm genişliğe sahip olur. Bütün pencerelere uyarlanabilen içe açılır sineklik sistemi farklı yüksekliklere göre özelleştirilebilir. Metal, PVC, ahşap ve alüminyum fark etmeksizin bütün kapı ve pencerelerle uyumludur. Yapısında bulunan tül oldukça sağlam yapılıdır ve uzun süreli kullanıma imkân tanır. Menteşelerinin çıkarılması kolaydır. Dilerseniz kış mevsiminde çıkarıp ilkbahar-yaz aylarında takabilirsiniz.

  İçe Açılır Sineklik Fiyatları
  Fiyatlandırma sineklik rengi, profili, en ve boy ölçüleri doğrultusunda farklılık gösterir. Kullanılan tül çeşidi de fiyatların değişmesine yol açar. Bununla birlikte Full Sineklik, ürünlerinde her zaman uygun fiyat politikasını benimser. Ekonomik fiyata nitelikli alışverişin adresi Full Sineklik, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle yaşam alanlarınıza değer katar. Sineklik üretimi ve montajı alanında profesyonel hizmetleriyle adından söz ettiren firmamız, bu alandaki tüm ihtiyaçlara efektif bir şekilde yanıt verir. Yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak imalat gerçekleştiren firmamız, estetik ve işlevsel ürünleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanır. İyi fiyata iyi bir hizmet almak isteyenlerin tercihi olan Full Sineklik, tüm sineklik modellerinde üst düzey kalitesini ortaya koyar.

  Pencere İçe Açılır Sineklik
  Pencere içe açılır sineklik, sinek problemi özellikle yaz aylarında yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiler. Özellikle yeşil alan ve ya çevresinde bir konuma sahip olan evlerde ve iş yerlerinde, sinek ve haşere probleminin önüne geçmek için kullanılan ilaçlama teknikleri de kalıcı çözüm sağlamaz. Sinekler kanatlı canlılardır ve ilaç etkisini kaybettiğinde hızlıca üremeye devam edebilirler. Sinekler sadece yaşam kalitemizi olumsuz etkilemez. Bunun yanı sıra yaşadıkları alanlar sebebiyle bakteri oranı yüksek canlılardır. Pencere İçe Açılır Sineklik Evlerimize girdiklerinde, bu sağlığımızı tehdit eden özelliklerini de beraberinde getirirler ve özellikle çocuklarımız için ciddi bir problem oluştururlar. Pencere içe açılır sineklik özellikle yeşil alan ve ya çevresinde bir konuma sahip olan evlerde ve iş yerlerinde, sinek ve haşere probleminin önüne geçmek için kullanılan ilaçlama teknikleri de kalıcı çözüm sağlamaz. Sinekler kanatlı canlılardır ve ilaç etkisini kaybettiğinde hızlıca üremeye devam edebilirler. Sinekler sadece yaşam kalitemizi olumsuz etkilemez. Bunun yanı sıra yaşadıkları alanlar sebebiyle bakteri oranı yüksek canlılardır. Evlerimize girdiklerinde, bu sağlığımızı tehdit eden özelliklerini de beraberinde getirirler ve özellikle çocuklarımız için ciddi bir problem oluştururlar.

  Kapı İçe Açılır Sineklik
  İçe Açılır Kapı Sineklik Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yaşam alanlarımızı daha ferah bir hale getirmek için, pencerelerin ve kapıların açık kalmasını isteriz. Ancak günümüz koşullarında ister köy evlerinde ister şehir evlerinde yaşayalım, dışarıda bulunan olumsuz etkenler, açık kalan kapı ve pencerelerde yaşam alanımıza sızar. Olumsuz etkenler kışın, soğuk hava toz ve kir iken, yazın sinek problemi olarak karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle kent insanın doğaya olan özlemi sebebiyle yeni nesil binaların birçoğu yeşil alanlı olarak tasarlanmıştır. Yeşil alanların olduğu bölgelerde her ne kadar ilaçlama çalışması yapılsa da, sinekler kanatlı canlılardır ve ilaç etkisi geçtiğinde geri gelirler.

  İlaçların da belli bir etki alanı ve süresi vardır. Bu anlamda sineklerle baş etmek konusunda ilaçlamanın kesin çözüm olduğunu söylemek yanlış olacaktır. İçe açılır kapı sineklik sistemleri uygulama alanının dar olduğu kesimlerde kullanılır ve yaz aylarında kapılarınızı kolaylıkla açabilmenize olanak sağlar. İstediğiniz renk ve desende tasarlanabildiği için, evinizin estetik görünümünü bozmayacağı gibi, tasarım bazında bütünleyici bir özellik gösterecektir. Sizde uzman teknik ekibimizden yaşam kalitenizi arttırmak için destek almak isterseniz, sitemizde bulunan irtibat numaralarımızda iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için mutlaka arayın.

  Balkon İçe Açılır Sineklik
  İçe açılır fitilli sineklik Havaların ısınması ile birlikte yaşam kalitemizi düşüren sorunlardan biri de özellikle geceleri gelen sivrisineklerdir. Sivrisinekler taşıdıkları hastalıklar sebebiyle sağlığımızı da tehdit etmektedir. Bu anlamda Sineklik sistemleri olarak yaşam kalitenizi arttırmak amacıyla evlerinizde ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. İçe açılır fitilli sineklik sistemleri daha çok, standart bir sinekliğin uygulanamayacağı dar alanlarda uygulanır. Bu anlamda evinizde uygulama yaptırmak istediğiniz alnın tasarımı bizim için küçük bir ayrıntı haline gelir.

  Kullanım alanı olarak değerlendirme yapacak olursak, bina boşlukları, havalandırma pençeleri, panjur tasarımı yapılmış pencerelerde ve evlerin çatılarında yer alan ve kuşluk penceresi olarak ifade edilebilecek alanlarda uygulanır. İçe açılır fitilli pençeler, tasarımı sebebiyle özel kalın fitillere sahiptir ve bu anlamda, maksimum oranda koruma sağlar. Bu da maksimum müşteri memnuniyeti anlamına gelir. Mevsimsel koşullardan ve hava değişimlerine karşı dayanıklıdır. Ani hava ısınmaları ya da soğumalarından etkilenmez. Sineklik firmamız garantisi ile talep ettiğiniz alana uzman teknik ekibimizce gerekli ölçümlerin yapılmasının ardından uygulanır. Talebiniz doğrultusunda, istediğiniz renkte tasarlanabildiği için, evinizin estetik görünümünü bozmayacağı gibi, dekoratif bir görünümün elde etmenize de yardımcı olacaktır. Siz de yaşam kalitenizi arttırmak, sineklerle ve türlü haşerelerle baş etmek isterseniz vakit kaybetmeden ulaşın size özel teklif ve fırsatları kesinlikle kaçırmayın.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.