Katlanır Cam Balkon Sinekliği

  Katlanır Cam Balkon Sinekliği

  Cam balkon ve katlanır hareketli cam sistemleri için özel tasarlanmış sürme sineklik sistemidir. Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay stor sineklik tercih edilmektedir. Eşsiz mekanizması cam balkon sistemlerinin dış ve/veya iç tarafına takılan alt ve üst sineklik rayları arasında sürülerek hareket imkanına sahip olan sineklik sistemi çerçevesinden oluşmaktadır. Sineklik sistemi çerçevesi ise sineklik sistemi profilleri ve bu profilleri çerçeve haline getiren uygun kavisli birleştirme aparatlarından oluşmakta ve bu aparatların altında bulunan tekerler de sürülerek hareket imkanını sağlamaktadır.

  Sineklik çerçeveleri ve bu çerçevelere gerilmiş sineklik teli ayrıca çerçeve profilleri ve birleştirme aparatları üzerinde bulunan kıl fitiller ile kanatlı ve kanatsız haşere girişini önleyen sürme sineklik sistemi olarak karakterize edilmektedir. Katlanır cam balkon modellerine sineklik uygulamanın iki yolu vardır. Birincisi bağımsız kendi başına çalışan ayrı bir kanat oluşturmak ve sineklik uygulamaktır. Bu durumda kasanın dışına kutu profil dönmek şartı ile dışa açılım ve pliseli sineklik modelleri uygulanabilir. İkincisi ise Raysineks marka cam balkona özel sineklik ürününü uygulamaktır. Bu sistemde bağımsız çalışan, ayrı bir kanat ve kasadan oluşan modül oluşturma zorunluluğu yoktur.

  Genellikle tercih edilen katlanır ve sürgülü camlama sistemidir. Bazı durumlar için cam balkon sinekliği uygun olmamaktadır. Katlamalı cama pliseli, stor ve dışa açılır şekilde takılabilir. Cam balkonun takılma yerine göre de farklılık gösterir. Örneğin, cam balkon demir önüne takılmış ise farklı işlem uygulanır. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sineklik, istenmeyen haşerelerin ortamımıza girmemesi için aldığımız bir önlemdir. Sineklik olmadan yapılacak temizleme çalışmaları kısa bir süre için işe yarayacaktır. Bir süre sonra kapımızı penceremizi açtığımı bu haşereler yine ortamlarımızı işgal etmeye devam edecektir.

  Cam balkon sineklik firmamızı arayarak ve ölçüleri vererek anında fiyat alabilirsiniz. Siparişinizden sonra ekiplerimiz montaj hizmeti için verilen saatte evinize gelir ve sineklik modelini kusursuz biçimde istenilen yere uygular. Adrese teslim sineklik modellerimiz ile tüm müşterilerimiz oldukça memnun. Cam balkon sineklikleri ile artık sineklere son diyoruz. Cam balkon sineklik fiyatları ölçü alındıktan sonra verilmektedir.

  Firmamızı arayıp sineklik ölçülerini tarafımıza verdikten sonra siz müşterimize en uygun fiyat sunulmaktadır. Onayınız dahilinde hemen hazırlanmakta ve montajı ise tarafımızdan yapılmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına en uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bu sayede dayanıklı ve yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz cam balkon sineklikleri ile eviniz sineklerden korunuyor. Sineksiz bir yaşam için cam balkon sinekliklerini deneyebilirsiniz.

  Sineklik olarak hazırladığımız tüm cam balkon sineklik ürünleri garantilidir. Cam balkon sineklikleri birinci sınıf malzemeden üretilir.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.