Kedi Sinekliği

  Kedi Sinekliği

  Evcil dostlarımız kedi ve köpekler için hem koruma hemde rahatlık kazandıracak kedi sineklik modelimiz ile artık hem onlar hemde sizler rahata kavuşacaksınız. Çelik tel ve zırza kilit sistemi kullanılan kedi sineklik modelimiz, pencere kapı gibi alanlara istediğiniz ölçülerde uygulanabilmektedir. Gün içinde ölçülerini ileteceğiniz sineklik alanının fiyatlandırması anında yapılarak talebiniz üzerine kısa bir süre içinde montaj işlemi için ekibimiz sizi ziyaret etmektedir.

  Kedi sineklik evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar. Sineliğin alüminyum kasasına plastik fitil yardımı ile galvenizli özel kedi tülü gerilerek sineklik tamamlanır. Gerilen bu tülün özelliği galvaniz olduğu için çok zor yırtılması ve uzun süre dayanabilmesidir. Sinekliğin takma işlemi pencereye sabit olarak yapılabileceği gibi menteşe kullanılarak açılır kapanır yapıla bilmekte güvenlik açısından acılan kısma kedi güvenlik kilidi takılmakta ve kediler zorlasa bile sinekliği açamamaktadır.

  Evimizde en büyük dostumuz olan kedilerimiz ve evcil hayvanlarımızın güvenliği için evimizde bazı değişiklikler yapmamız mecburidir. Bu güvenliği sağlamak için ilk yapmamız gereken kedi ve evcil hayvanlarımızın pencerelerimizden kaçmaması veya düşüp bir yerlerine zarar gelmemesi için mutlaka galvenizli telden özel olarak yapılan kedi sinekliğiyle pencerelerimizin güvenliğini sağlamaktır.

  Bu sineklikler bizi hem böcek haşere sineklerden koruyacak hemde kedi ve evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlayacaktır. Yapılan bu kedi sineklikleri istenildiği zaman çıkarılıp suyla yıkana bilekte tekrar kullanmak istediğimizde menteşelerine takılarak kullanılmaktadır. Vipka Sineklik her çeşit kedi sinekliği, kedi yaşam alanları, sürme sineklik, plise sineklik, menteşeli sineklik, stor sineklik, imalat ve montajı için arayabilir uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.