Menteşeli Sineklik

  Menteşeli Sineklik

  Menteşeli kapı sinekliği menteşeleri sayesinde pencere gibi açılan ve kapı, pencerelere uygulanan sineklik modelidir. Menteşeli kapı sineklikleri evlerin pencelerine montajlanabilmektedir. Bununla birlikte PVP, ahşap, metal pencere ve kapılara rahatlıkla uygulanabilmektedir. Menteşeli Kapı Sinekliği uzun ömürlüdür ve menteşelerden rahatlıkla çıkartılıp takılabilir. Menteşeli kapı sineklikleri sürüngenlerin eve girmesini engelleyebilecek ve kapı ve pencereleri kapalı tutmak zorunda kalmayacaksınız. Özellikle yaz ayları geldiği zaman ve sivrisinekler evi sardığı zaman korunmak için kapı sinekliği kullanılabilmektedir.

  Menteşeli Kapı Sinekliği Nedir?
  Herhangi bir kimyasal madde kullanmadan uzun ömürlü ve doğal yollarla haşerelerden uzak durmak için kapı sinekliği modelleri önemlidir. Menteşeli kapı sinekliği birçok farklı modeli ve yapısı ile beraber farklı özellikleriyle modeller bulabilirsiniz. Bununla birlikte menteşeli kapı sinekliği modelleridir. Kapı sineklik modelleri mıknatıslı, sabit veya tanışabilir kapı sineklikleri bulunmaktadır. Menteşeli kapı sinekliği pratikliği ile beraber en fazla kullanılan kapı sineklikleri arasındadır. Fonksiyonel yapısı ile menteşeli kapı sinekliği, mekanların durumuna ve kapıların özelliğine bağlı olarak sineklikler tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte aksesuarlarındaki tak çıkar modelleri ile rahat bir kullanım sunar.

  Sıkı bir şekilde kullanılan teller ile sineklerin içeri girmesi engellenir ve menteşeli sineklik hava alma özelliği sayesinde yaz aylarında ferah bir imkân sunar ve pençeleri kapatmak zorunda kalmazsınız. Kapılara monte ediliş çeşitlerinden ölçülerine bağlı olarak pek çok farklı model yapısı altında üretim gerçekleşebilmektedir, üstelik dilediğiniz renkte üretilebilir. Sineklik modelleri, açılabilir sistem altında kapılara yerleştirilir ve kaliteli menteşe çeşitleri kullanılır.

  Menteşeli Sineklik Modelleri
  Menteşeli sineklik modelleri, kasalı veya kasasız olarak modelleri mevcuttur, üstelik her pencere ve kapıya uygun olarak tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Menteşeli sineklikler stor ve plise sinekliğine nazaran kullanım açısından yer gerektiren bir sistem olmaktadır. Menteşeli kapı sinekliği montajı oldukça basittir ve uygulanacak yere göre dışarıya veya içeriye çekilebilir.
  Menteşeli sineklikler istenilen ölçü ve rengine göre imal edilir ve görsel olarak güzel bir uyum sağlamaktadır. Menteşeli sineklikler istendiği zaman yukarıya kaldırılabilir ve menteşelerinden sökülerek ayrı bir yerde muhafaza edilebilmektedir.

  Menteşeli Kapı Sinekliği Fiyatları
  Menteşeli sineklik fiyat listesi konusunda ölçülere, kullanılacak malzemelerin kalitesine ve imalat sürecine göre farklılık göstermektedir. Sineklik alanında uzman ustalarla ölçüler en doğru şekilde çıkartılır ve kaliteli ürünler kullanılarak sineklikler üretilir. İmalat süresi sırasında tüm ihtiyaçlar karşılanarak hazırlanır ve kolay bir montaj yapılarak işlem tamamlanır.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.