Sürme Sineklik

  Sürme Sineklik

  Alttan taşıyıcılı sürme sistemi, isminden de anlaşılacağı gibi ana taşıyıcı sistemi alttadır, yalnız altta tekerlek sistemi mevcuttur. Bu sürme sinekliğin rahat çalışmasını sağlar. Büyük boyutlarda sineklikler sürme sineklik sistemi ile rahatça yapılabilir. Sürme sineklik genelde sürme sistemlere daha rahat uygulanabilir. Standart renkler haricindeki renklere de boyanabilir. Kullanım kolaylığı sağlar ve uzun ömürlüdür. Sürme sineklik modelleri, PVC ve alüminyum pencere ve kapılarda dışarıdan monte edilen sineklik seçenekleridir. Sineklik modelleri kapı ve pencerelerinizin özellikleri göz önünde bulundurularak uzmanlarımız tarafından tavsiye edilmektedir.

  Sürme Sineklik sistemi; tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve hiebe-schibe doğramalarda kullanılabilir. Basit, yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımı ile tavsiye ettiğimiz bir modeldir. Kayar sürgülü sineklik kolay kullanımı ve estetik görünümünün yanı sıra istenildiğinde yerinden çıkarılıp temizleyebileceğiniz bir sistemdir. Özellikle dar alanlarda yaratıcı çözümler getirmek için tasarlanmıştır. Tek ve çift hareketli doğramalarda aynı kasa profili iki yönlü kullanılabilir.

  Pencere Sürme Sineklik
  Sürme sineklik sistemi, sürme mantığı ile çalışan kapı ve pencereler için tasarlanmış bir üründür. Tek bir parmak haraketli ile açıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Kullanım ihtiyacına göre ise 3 farklı ray sistemi geliştirilmiştir. Böylelikle doğramamalara uygun olan kullanılabilir. Sürme sineklik sisteminde özel frenleme ve kilit mekanizması vardır. Böylece ray kanadı kapatılırken ray profiline hızlı bir şekilde çarpmaz ve rüzgâr yüzünden kanat raydan çıkmaz. Sürme sineklik sisteminin montajı diğerlerine göre oldukça kolaydır. Tek parça halinde montajı yapılabilir. Böylece emek ve zaman açısında tasarruf edilmiş olur. Tek kanat sürme sineklik sistemi pencere ve kapıların dış kısımlarına uygulanabilen aynı zamanda çelik tel takılarak kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız içinde kullanabileceğiniz bir sineklik sistemidir. Tek kanat sürme sineklik sistemi pencere ve kapı kasasının dış kısmına dört tarafı rayla çevrilerek ve içerisine ölçüye uygun hazırlanmış sineklik kanadı takılarak montajı yapılan bir modeldir.

  Kapı Sürme Sineklik
  Yaz aylarında, serinlemek için sık sık kapı ve pencere açılır fakat bu durumda, yaşam alanlarının içerisine birçok sinek dolar. Bu durumun önüne geçmenin tek yolu, pencere ve kapılara sineklik taktırmaktır. Denizli sineklik, zengin sineklik çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sürmeli sineklik, akordeon sineklik, pliseli sineklik seçenekleri ile hizmet veren firmamız, her kapı ve pencerenin ebatlarına uygun olarak üretim yapmakta ve montaj işlemini gerçekleştirebilmektedir. Yerden tasarruf etmek isteyen kişiler, daha çok pencere ve kapılarında akordeon sineklikleri ve sürgülü sineklikleri tercih etmektedir. Akordeon sineklikler, katlanabilir olduğundan yer kaplamazken, sürgülü sineklikler de rulmanlar üzerinde çalıştığı için yer kaplamaz ve kullanımı da oldukça kolaydır. Denizli sineklik, mahrem alanlarını sürekli olarak korumak isteyen kişiler için de hizmet vermektedir. Sineklikler, dışarıdan gelecek olan yabancı canlılara engel olduğu gibi, güneşten gelecek olan ışınların süzülmesinde de etkilidir. Böyle evlerinizi ve iş yerlerinizi havalandırırken, güneşten gelecek olan ışınların süzülmesi sağlanır ve iç ısının artması önlenir.

  Balkon Sürme Sineklik
  Balkon Sürme Sineklik özellikle pencerelerde kullanılmaktadır fakat istenildiği takdirde kapılara da monte edilebilmektedir. Balkon Sürme Sineklik, duble olarak bulunan, sağdan ve soldan açılıp kapanabilen plise sineklikler de bulunmaktadır. Bu sineklikler uygulama alanında görüş açısının engellenmesine neden olmazlar ve oldukça kullanışlıdırlar. Balkon Sürme Sineklik, stor sineklikler de üretmektedir. Stor sineklikler kullanım açısından oldukça rahattır ve kullanımı kolaydır. Dikey olarak uygulanabilen bu sinekliklerde bir alt kilit bulunmaktadır ve bu alt kilitten storun kurtulması ile birlikte stor yukarı kaldırılabilmektedir. Plise sineklik, yeni çıkan ve son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlamış bir sinekliktir. Balkon Sürme Sineklik özellikle, balkon kapılarında, Fransız balkonlarda kullanılır ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılması tercih edilir. Bu sineklikler dikey ve yatay olarak üretilmektedir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen yere uygulanabilmektedir.

  Tek Kanat Sürme Sineklik
  Yeni çıkan ve son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlamış bir sinekliktir. Bu plise çorum sineklikler özellikle, balkon kapılarında, Fransız balkonlarda kullanılır ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılması tercih edilir. Bu sineklikler dikey ve yatay olarak üretilmektedir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen yere uygulanabilmektedir. Tek Kanat Sürme Sineklik, yeni çıkan ve son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlamış bir sinekliktir. Bu plise çorum sineklikler özellikle, balkon kapılarında, Fransız balkonlarda kullanılır ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılması tercih edilir. Bu sineklikler dikey ve yatay olarak üretilmektedir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen yere uygulanabilmektedir.

  Tek Kanat Sürme Sineklik özellikle pencerelerde kullanılmaktadır fakat istenildiği takdirde kapılara da monte edilebilmektedir. Tek Kanat Sürme Sineklik, duble olarak bulunan, sağdan ve soldan açılıp kapanabilen plise sineklikler de bulunmaktadır. Bu sineklikler uygulama alanında görüş açısının engellenmesine neden olmazlar ve oldukça kullanışlıdırlar. Tek Kanat Sürme Sineklik , stor sineklikler de üretmektedir. Stor sineklikler kullanım açısından oldukça rahattır ve kullanımı kolaydır. Dikey olarak uygulanabilen bu sinekliklerde bir alt kilit bulunmaktadır ve bu alt kilitten storun kurtulması ile birlikte stor yukarı kaldırılabilmektedir.

  İki Kanat Sürme Sineklik
  Yazın artan hava sıcaklığı hayatımızda sivrisineklerin ve böceklerin artmasına sebep oldu. Sineklikler ister her zaman kullandığınız evde olsun isterseniz de yazlıklarınız da olsun bir ihtiyaçtır. İki Kanat Sürme Sineklik olarak müşterilerimiz isteklerini ön planda tutarak onların isteklerine göre her çeşit sinekliği üretip montajını yapmaktayız. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için kullanılan vantilatör evlerin camları balkon kapıları kapalı şekilde serinlemeyi sağlar. Ama bu yöntem uzun vadede insan sağlığı için zararlı ve iyi bir yöntem değildir. Devamlı olarak vantilatör kullanımda baş ve boyun bölgesinde ağrı ve bir süre sonra da boyun bölgesinde tutulmaya sebep olabilir. Ayrı olarak devamlı kullanılan vantilatör elektrik faturasını da yükseltmektedir. Bu yüzden en sağlıklı ve temiz hava solumak açısında evleri camları açarak havalandırmak daha iyi bir seçenektir.

  Alın Alına Sürme Sineklik
  Eviniz, yazlığınızın veya ofisiniz olsun, fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Yükselen sıcaklıklarla beraber insanlar serinleme ihtiyacı duyar. İçerisinde çeşitli mikroplar barındırıp bunu bulunduğunuz ortama yayan klimalar en çok tercih edilen serinleme yöntemi olsa da bu insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden bir tercihtir. Devamlı kullanımına vücudu çok farklı şekilde rahatsız etmektedir. Öksürük, baş ağrısı, vücudun çeşitli yerlerinde tutulma ve dudaklarda kuruluk olmak üzere daha pek çok etkisi olmaktadır. Serinlemek için tercih edilen bir yöntem olmasına rağmen ciddi sonuçları bulunmaktadır. Bunlar göz önünde bulundurulduğun zaman en güvenli ve rahat olan evinizi havalandırma seçeneği karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede evdeki kötü hava devamlı dışarı çıkacak, sürekli temiz hava içeri girecek ve rahat nefes almanız sağlanacaktır. Sürme sineklik olarak kaliteli ürün ve uygun fiyat taleplerimizle size hizmet vermekteyiz. Daha rahat bir yaz geçirmek için bizi tercih etmelisiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.