Hakkımızda

    Anasayfa » Hakkımızda

    20 yıldır bu sektörde hizmet vermekte olan ve aynı zamanda sineklik üretimi ve imalatı yapan bir firmadır. Firmamızın bünyesinde yer alan tecrübe ve deneyimli profesyonel ekiplerimiz ile Ankara’da yüzlerce evi sineklikler ile buluşturduk ve buluşturmaya da devam etmekteyiz. Birçok sineklik çeşitlerinin üretimini yapan ve adrese teslim montaj hizmetimiz ile kısa sürede müşterilerimizin sineklik ihtiyaçlarını benimseyip çözüme kavuşturuyoruz.

    Sineklik firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunma arzusuyla var olmuş ve bunu en yüksek müşteri memnuniyetiyle karşılığını alarak yolumuza devam eden bir firmayız. Öncelikli hedefimiz; ihtiyaçlarınıza en kısa süre içerisinde cevap verebilmek ve kullanımınıza sunmaktır. Bunu gerçekleştirirken de tekniği ve bilgiyi tecrübemizle harmanlayıp sizleri memnun kılmayı görev bilmişizdir. Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için her zaman çaba harcamış ve bundan en ufak bir ödün verilmemiştir.

    Yüksek teknoloji olanaklarına sahip firmalardan gereksinimlerimizi temin ederek ürünlerimizin daha uzun ve dayanıklı olmasını sağlamışızdır. Bu felsefelerimiz doğrultusun da sizinle de tanışma heyecanıyla yolumuza devam ediyoruz. Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmanız için elimizden geldiği kadar özenli çalışmaktayız. Geniş sineklik çeşidi ile sizlerin her türlü ihtiyacınıza cevap vermeyi düşünüyoruz. Hedefimiz kaliteli ürünler kullanarak satış, montaj ve servis aşamalarında sizleri memnun edebilmektir.

    Sineklik firması olarak yüzlerce kaliteli malzemeden üretilmiş sineklik montajı uyguladık. Her müşterimizin memnuniyeti bizleri mutlu etmekle beraber kendimizi bu sektörde daha da fazla geliştirmemize imkan tanıdı. Sineklik Ankara denilince akla gelen firma olmanın sevincini yaşamaktayız. Tüm sineklik modellerimiz tarafımızca garantili ve uzun ömürlüdür. Camlara ve balkonlarınıza sineklik takarak sineklere artık dur diyoruz.