Plise Sineklik

  Plise Sineklik

  Sineklik türleri arasında lüks görünümü ile öne çıkan ürünlerden birisi plise sineklik modelleridir. Bu ürünler evlerde pencere ve kapılarda sıklıkla kullanımı tercih edilen özel sineklik modelleri arasında yer almaktadır. Bu tarz bir ürüne ihtiyacınız var ise bu durumda sitemizi tercih edebilir ve birçok farklı sineklik modeline göz attıktan sonra eviniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Sitemizde her ürün özel olarak üretilmekte ve sizler için satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda sitemizi tercih ederek plise sineklik hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını da bulabilirsiniz. Bu tarz sineklikler evlerde lüks ve şık bir görünüm yarattığı için çok tercih edilen modeller arasında ilk sırada yer almaktadır. Eviniz için şık ve kaliteli sineklik modelleri arıyorsanız bu ürünler çok iyi bir seçim olacaktır.

  Pileli sineklikler adından da anlaşılabileceği gibi katlar halinde oluşmuş pileli sistem tüle sahiptir. 1.20 metre genişlik, 1.80 metre yüksekliğe kadar uygulama yapılabilmesi büyük avantajlarından bir tanesidir. Bu tip büyük ölçülerin alternatifsiz tek sistemi plise sinekliktir. Her türlü iklim şartına meydan okuyabilecek kalitedeki ithal ve son derece kaliteli özel akordiyon şeklinde tül ile donatılmışlardır. Bu sistemin bir diğer avantajı da zig zag tülü sayesinde kendini daha kolay fark ettirir. Kaza ve çarpmalara karşı daha belirgin bir yapıya sahiptir.

  Dikey Plise Sineklik
  Dikey plise sineklik günümüzde sineklik sistemlerine yeni bir bakış açısı getiren plise sineklikler kullanış açısından sorunsuz bir şekilde çalışıp alternatif çözümleri ile diğer sineklik sistemlerinden oldukça üstündür. Dikey plise sineklikler üstün ve yenilikçi bir özelliğe sahiptir. Plise sineklik pvc, plise sineklik ahşap, alüminyum gibi her türlü doğramada kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra menteşeli sürme, Volkswagen sürme, kapı ve pencere sistemlerinde de uygulanabilmektedir. plise sineklikler hem yatay kapı sineklik ve dikey pencerelerde uygulanabilir. plise sineklikler katlanabilir tüllere sahiptir. plise sineklikler kapılarda genişlik olarak 400 cm yükseklik olarak 260 cm yüksekliğe kadar çıkabilen ve görünümü etkilemeyen alternatifsiz tek sineklik sitemidir.

  Evinize dahil olan ne kadar pencere ve ne kadar kapı varsa fiyata dahil olacağından, fiyatta artış olabilir. Ayrıca sineklik takıldıktan sonra evin içerisine girebilecek tehlikelerin önüne geçilmiş olur. Sinekliğin en önemli özelliğinden birisi ise, hava giriş-çıkışını sağlarken bu tarz tehlikelerin önüne geçmesidir. Uçan ve yürüyen böceklerin ev içerisine girmesini engelleyen sinekliğin fiyatının belirlenmesinde modelin ve renginde etkisi vardır. Şimdiye kadar birçok önlem alıp sineklerden ya da böceklerden kurtulamadıysanız, sineklik taktırmamışsınız demektir.

  Yatay Plise Sineklik
  Yatay plise sineklik evlerinizde oldukça şık ve yaz aylarında oldukça rahatlık sağlayabilmektedir. Cam balkon, pvc, alüminyum, ahşap ve benzeri gibi her türlü doğrama sistemlerine uygulanabilmektedir. Dekoratif görünümü ve kolay kurulum ve kolay kullanım sağlamaktadır. Yatay plise sineklik alt eşik sistemi ile rahat hareket etme özelliği taşımaktadır. Kullanılışı oldukça basit olup eliniz ile ittirmeniz yeterli olacaktır. Yatay plise sinekliklerin çoklu renk seçenekleri mevcuttur.

  Yatay plise sineklikler polyester özelliği ile güneşe dayanıklı olup suya ve güneşe dayanıklıdır. Bu sayede sürekli sineklik değişimine gerek duymaz ve maddi anlamda evinize katkı sağlamaktadır. Dikey plise sinekliklerin alt panellerinde rüzgâr stopları vardır. Bu rüzgâr stopları aynı zamanda güvenlik işlevi görerek, hem de fitilin tülden çıkmasını engellemektedir. Kötü hava şartlarında itmeden, çekilmeden, etkilenmez ve kullanımda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yatay plise sineklikler sayesinde evinizi hem karasinek, sivrisinek hem de haşerelerden korumanız mümkündür. Kapalı profil sistemi özelliği ile evinizi toz ve kirlerden korumaktadır. Yatay plise sinekliklerin hem boyu hem de eni istenilen ölçüde kesilip ayarlanması yapılabilmektedir. Manuel olarak kullanılmakta ve yatay plise sineklikte yay kullanılmamaktadır.

  Duble Plise Sineklik
  Duble Plise Sineklik Özellikle yaz aylarında, sıcak günleri daha da can sıkıcı hale getiren sinekler konusunda alınabilecek birçok yöntem vardır. Ancak bunlardan hepsi işe yaramamaktadır. Özellikle yeşil alanların bol olduğu yerlerde ilaçlama çalışmasının yapılması maalesef sürekli hareket halinde olan sineklerin evlerden uzak tutulması konusunda çözüm olmamaktadır. Diğer bir yöntem, vücut için kullanılan sinek ilaçlarıdır. Ancak bu ilaçların fazlaca kimyasal içerisinden dolayı pek önerilmemektedir. Bu yöntemlerde en etkilisi pencerelere çift Plise sineklik taktırmaktır.

  Dış dünyaya açılan pencerelerin tamamen kapatılması çelikle yaz aylarında mümkün olmamaktadır. Hem sineklerin dışarıda kalması hem de pencerelerin açılması açısından çift Plise sineklikler büyük kolaylık sağlamaktadır. Pencereye yatay ve dikey olacak yerleştirilebilir bir sineklik türü olan Plise sineklik evinize sineklerin ve diğer haşeratların girmesini önleyecektir. Duble plise sineklik Firmamız, pencerenizin ölçüsünü alarak ona göre Plise sineklik hazırlamaktadır. PVC doğrama ve ya ahşap gibi meta yellerden oluşan pencerelere yapılabilmektedir. İstendiği zaman toplanabildiğinden evin içerisinde kullanımı rahat olmaktadır. Ayrıca dört mevsim kullanılmasında herhangi bir sakınca olmamaktadır. Birçok desen ve renk seçeneği ile kolayca montajı yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

  Pencere Plise Sineklik
  Dikey plise sineklikler karşı koyabilir tüllere sahiptir. Dikey plise sineklikler kapılarda genişlik olarak 400 santimetre yükseklik olarak 260 cm yüksekliğe kadar çıkabilen ve görünümü etkilemeyen alternatifsiz tek sineklik sitemidir. Dikey plise sineklikler sert hava şartlarına dayanıklı olup rüzgârlı havalar da menteşesinden ayrılmamaktadır. Içeriye doğru açılabilme özelliği ile eviniz de veya balkonunuzda çok fazla yer kaplamamakla beraber mekanı genişletmek için kullanılabilecek en ülkü sineklik sistemidir.

  Dikey plise sineklikler balkon kapıları, fransız balkonlar, cam balkon ve dışa açılabilir kapılar için kullanımı fazlaca ideal bir ürün olup, açma ve kapama işlemi basittir. Dikey plise sineklikleri ister makalen ister kışın kullanabilirsiniz. Yaz ayların da her insanın şikayet ettiği kara sinek, sivrisinek, haşere şeklinde canlıların içeriye girmesini engellemektedir. Kullanışı çok rahat ve yazları gönül rahatlığı pencere ve kapılarınızı dikey plise sineklikler sayesinde açabilirsiniz.

  Kapı Plise Sineklik
  Özellikle yaz aylarında, sıcak günleri daha da can sıkıcı hale getiren sinekler konusunda alınabilecek birçok yöntem vardır. Ancak bunlardan hepsi işe yaramamaktadır. Özellikle yeşil alanların bol olduğu yerlerde ilaçlama çalışmasının yapılması maalesef sürekli hareket halinde olan sineklerin evlerden uzak tutulması konusunda çözüm olmamaktadır. Diğer bir yöntem, vücut için kullanılan sinek ilaçlarıdır. Ancak bu ilaçların fazlaca kimyasal içerisinden dolayı pek önerilmemektedir. Bu yöntemlerde en etkilisi pencerelere çift Plise sineklik taktırmaktır. Dış dünyaya açılan pencerelerin tamamen kapatılması çelikle yaz aylarında mümkün olmamaktadır.

  Hem sineklerin dışarıda kalması hem de pencerelerin açılması açısından çift Plise sineklikler büyük kolaylık sağlamaktadır. Pencereye yatay ve dikey olacak yerleştirilebilir bir sineklik türü olan Plise sineklik evinize sineklerin ve diğer haşeratların girmesini önleyecektir. Firmamız, pencerenizin ölçüsünü alarak ona göre Plise sineklik hazırlamaktadır. PVC doğrama ve ya ahşap gibi meta yellerden oluşan pencerelere yapılabilmektedir. İstendiği zaman toplanabildiğinden evin içerisinde kullanımı rahat olmaktadır. Ayrıca dört mevsim kullanılmasında herhangi bir sakınca olmamaktadır. Birçok desen ve renk seçeneği ile kolayca montajı yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Böylece siz de evcil hayvanlarınızın dışarıya çıkmaması ve dışarıdan sineklerin evin içerisine doluşmaması için bu güzel sinekliği tercih ettiğinizde bütün sorunlarınıza çözüm bulmuş ve evinizin pencerelerini istediğiniz kadar açık tutmanın keyfini yaşamış olacaksınız.

  Balkon Plise Sineklik
  Yatay plise sineklik evlerinizde fazlaca şık ve yazları oldukca huzur sağlayabilmektedir. Cam balkon, pvc, alüminyum, ahşap ve benzeri gibi her türlü doğrama sistemlerine uygulanabilmektedir. Dekoratif manzaraü ve basit kurulum ve rahat kullanım sağlamaktadır. Yatay plise sineklik alt eşik sistemi ile rahat hareket etme özelliği taşımaktadır. Kullanılışı fazlaca kolay olup eliniz ile ittirmeniz yeterli olacaktır. Yatay plise sinekliklerin çoklu renk seçenekleri mevcuttur. Yatay plise sineklikler polyester özelliği ile güneşe dayanıklı olup suya ve güsevinç dayanıklıdır. Bu sayede devamlı sineklik değişimine gerek duymaz ve maddi anlamda evinize katkı sağlamaktadır. Dikey plise sinekliklerin alt panellerinde rüzgâr stopları vardır. Bu rüzgâr stopları hem de güvenlik işlevi görerek, hem de fitilin tülden çıkmasını engellemektedir.

  Kötü hava şartlarında itmeden, çekilmeden, etkilenmez ve kullanımda fazlaca kolaylık sağlamaktadır. Yatay plise sineklikler sayesinde evinizi hem karasinek, sivrisinek bununla birlikte haşerelerden korumanız mümkündür. Kapalı profil sistemi özelliği ile evinizi toz ve kirlerden korumaktadır. Yatay plise sinekliklerin hem boyu hem de eni istenilen ölçüde kesilip ayarlanması yapılabilmektedir. Manuel olarak kullanılmakta ve yatay plise sineklikte yay kullanılmamaktadır. Bu sayede uzun yıllar cevabında bozulmadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Uzun yıllar süresince eviniz de yatay plise sinekliği kullanabilir ve yazları haşere, sinek, sivrisineklerden kurtularak oldukca rahat günler geçirebilirsiniz. Eviniz de estetik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yatay plis sinekliği tercih etmelisiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.