Stor Sineklik Modelleri

  Stor Sineklik Modelleri

  Kaliteli malzemesi ve dayanıklılığı sebebiyle sıkça tercih edilen bir model olan stor sineklik geniş kullanım alanıyla yaşam alanlarında konfor sunar. Stor sineklik modellerinin kapılar, pencereler, teraslar veya cam balkonlarda kullanımı mümkündür. Stor sineklikler pencerelerin veya kapıların açık olduğu zamanlarda uçan hayvanların, böceklerin veya pisliklerin içeriye girmesini engeller. Stor sineklik modelleri, bu tür haşereleri mekanlardan uzak tutmak için kullanılan ilaçlar veya kimyasal maddelerden çok daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Tüm PVC doğrama, alüminyum veya ahşap pencerelerde kullanıma uygundur. Stor sineklik malzemeleri, 23 mm boyutundaki alüminyum kasası ve özel fiberglas sineklik tülünden oluşmaktadır. Alüminyum kasalar renk seçenekleri ile beraber alıcıya sunulur. Stor sineklik fiyatları üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ile ölçülür.

  Stor sineklik fiyatları diğer sineklik modellerine göre daha fazladır çünkü çok kaliteli ve düzgün çalışan bir mekanizmaya sahiptir. En ve boy olarak büyüklüğüne veya duble olup olmamasına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Eni 1 metreden geniş olan stor sineklikler duble olarak üretilir. Demonte olarak veya montaj hizmeti dahil ürün satın almak da fiyatları etkileyecektir. Hızlı fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için sitemizde yer alan WhatsApp butonunu kullanabilir veya 05324997060 numaralı telefonu arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

  Dikey Stor Sineklik
  Dikey stor sineklik sinekler ve diğer haşeratlar özellikle yaz günlerinin en rahatsız edici şeylerinden biridir. Evinizin konforlu ortamında ömürınızı sıkıcı hale getirebilen sinekler ve haşeratlar sıcak aylarda açılan pencerelerden evin içesine doluşmaktadırlar. Bu durumu engellemenin sinek ilacı gibi kimyasal ürünlerle kati çözüme ulaşmadığı belirtmekte fayda vardır. çünkü bu kimyasal ilaçlar hem insan sağlığına zararı olandır aynı zamanda bu sıkıntı karşısında kesin bir çözüm getirmemektedir. özellikle evcil hayvana sahip olanlar için pencere açmak hem evcil hayvanın dışarıya çıkmasından aynı zamanda sineklerin evin içine doluşmasından dolayı zorlayıcı hale gelmektedir. Bu sorunların en genel geçer ve kati çözümü dikey stor sinekliktir.

  Firmamız evinizin dekorasyonuna uygun dikey stor sineklik ile size en kaliteli ve güzel hizmeti sağlamaktadır. Birçok desen ve model seçeneği ile sizinle ortak karar vererek pencerelerinizin ölçüsünü aldıktan sonrasında sineklik hazır hale getirilir. Kolay montajı ile evinizin dekorasyonuna ahenkli bir koruyucunuz olur. Artık dışarıdan içeriye sinek ve ya haşerat gelemeyeceği benzer biçimde evcil bir hayvana sahipseniz bu evcil hayvanınızın da dışarıya çıkmasını önlemiş olmuş olursunuz.

  Yatay Stor Sineklik
  Yatay Stor Sineklik Yaz günlerinin korkulu rüyası, uykuların bölünme sebebi sivri sinekler çözümü olan bir sorundur. Bu çözüm için sağlığa zararlı kimyasal ilaçlara ve ya pencerelerin sürekli olarak kapalı olduğu bir eve mahkum kalmaya gerek yoktur. Birçok ilaç firması sinekler için kesin çözümün bu olduğunu söylemektedir. Ancak bu ilaçlar hem geçici hem de sağlığa zararlı olabilmektedir. Özellikle ağaçların ve yeşil bitkilerin bol olduğu yerlerde sivrisinekler için ilaçlama çalışması yapılsa bile hareket halinde olan sinekler için kesin çözüme kavuşulamamaktadır. sineklik ile bu tür ilaçlara hiç gerek yoktur.

  Sıcak günlerde daha fazla hissedilen pencere açma isteği ile sineklik şart olmaktadır. Evde bulunan evcil hayvanları bulunduğunuz kattan aşağıya düşme ihtimalini de ortadan kaldıran yatak stor sineklik evinizin dekorasyonuna uygun olarak hazırlanır. Aşağıdan yukarıya doğru bir mekanizma yardımı ile çalışan bir sistem kurulmaktadır. Pencerelerin dış kısmına kurulum yapılmaktadır. Birçok tür pencere ve kapı ölçülerine uygun olarak üretim sağlanmaktadır. Ev ve ya diğer yapılarda dar alanlarda uygun olan bir sistemdir. Montajı kolay bu ürünün bir çok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerimiz ile ölçü ve diğer tasarım konularına karar verdikten sonra sineklik hazır hale gelmektedir. Böylece evinizi konforlu ortamı bozulmadan pencerelerinizi rahatça açabilmenin ve sinekleri evinizden uzak tutmanın keyfini yaşamış olacaksınız.

  Duble Stor Sineklik
  Duble Stor Sineklik Yaz aylarının sıcağında pencere ve kapıların kapanmak istenmemesi son derece doğal bir istektir. Bu isteği engelleyecek tek şey evinizin ve ya iş yerinizin içine doluşacak ve size rahat vermeyecek sineklerdir. Sinekler için kesin çözüm özellikle geniş alanlar için tasarlanmış duble stor sinekliklerdir. Diğer çözümler sinekler için geçicidir. Özenle hazırlanmış sineklikler bu konuda size kesin çözüm getirmektedir.

  Duble stor sineklikler sağa doğru ve ya sola doğru yatay olarak çalışması sağlanabilmektedir. Ayrıca; aşağıdan yukarıya doğru çalışan mekanizmalar da üretilebilmektedir. Firmamız müşterilerimizin isteğine göre bu mekanizmalardan pencere ve kapıların ölçülerine göre üretim sağlayabilmektedir. Duble stor sinekliğin diğer sinekliklerden farklı olarak geniş alanlara uygulanabilmektedir. Bu yüzden özellikle iş yeri gibi geniş alanlara uygun olabilmektedir.

  Pencere Stor Sineklik
  Her geçen gün artan nem ve sıcaklık oranı ile birlikte özellikle yaz aylarını rahat bir şekilde atlatmak sinek sorunu ile birlikte imkansız hale gelmektedir. Yaz sıcağı ve nem oranına katlanmak zor bir durumken sineklerle mücadele etmek sinir bozucu bir durum haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında pencere ve kapıların açık olması gereken aylarda siz sinekler için kapatıyorsanız gerçekten büyük bir sorun var demektir. Sineklerden kurtulmanın elbette bir çözüm yolu var.

  Kapı Stor Sineklik
  Sineklikler, basit ve kullanımı kolay birçok problemle başa çıkmamızı sağlayan bir üründür. Sinekler gün boyu bizlerle birlikte aynı ortamlarda bulunmaktadır. Alabildiğimiz yerlere sinekler için önlem almamız sağlığımız açısından oldukça önemli bir davranıştır. Sineklik sistemleri sayesinde bulunduğunuz ortamda sineklerin olmamasını sağlayabilirsiniz. Sineklik sistemleri isteğe bağlı bir şekilde özel alanlara verilen ölçülere göre tasarlanabilen ürünlerdir. Bundan dolayı birçok yerde sineklik kullanılabilir.

  Balkon Stor Sineklik
  Sineklik birçoğumuzun ihtiyacı olan bir sistemdir. İhtiyaç olmasının sebebi ise, özellikle yaz aylarında yoğun olmakla birlikte sineklerin bizi rahatsız etmesinde kaynaklanmaktadır. Sineklik sistemleri evinize girebilecek yürüyen ve uçan haşerelerin önüne geçmektedir. Bundan dolayı oldukça basit ve kolay bir ürün olarak görünse de sinekliğin faydası oldukça önemlidir. Ev, ofis ya da herhangi bir yere sineklik sistemlerini rahatlıkla ve kolayca montajlayabilmek mümkün. Belirli standartlarda satılan sineklik sistemlerini aynı zamanda dilediğiniz ölçüde de yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz ölçüde, dilediğiniz yere sineklik yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.